KPSS Genel Kültür Genel Yetenek ve Eğitim Bilimleri Setleri TYT + YKS Tüm Dersler Görüntülü Eğitim Seti Kampanya Yabancı Dil Eğitim Setleri SMMM Eğitim Setleri

Evde Yabancı Dil Öğrenme

Elit Görüntülü Eğitim çeşitli alanlarda ortaya çıkan eğitim gereksinimlerini karşılamak üzere 13 yıllık deneyimlerini profesyonel anlamda sınavlara hazırlanan adaylarla paylaşmaktadır. Eğitim sektöründe verdiği hizmetlerde oldukça önemli başarılara imza atan firma evde sınavlara hazırlanmak isteyen tüm adaylar açısından yeterli nitelikte içeriğe sahip yayınlar üretmektedir.

Sınavlara hazırlanan adaylar veya yabancı dil öğrenmek isteyenler aradıkları her tür bilgiyi eğitim setleri aracılığı ile elde edebilmekte ve bu setlere en uygun ücretlerle sahip olabilmektedir.


Başarılı olmak için, ders kaynakları çok önemlidir.

Hazırlanan eğitim setlerinin en iyi hocalar tarafından hazırlanmış olması gerekir. Seslial.com bu konuya özel bir hassasiyet göstermekte bundan dolayı da sınavlara hazırlanan adayların tüm ihtiyaçlarını dikkate almaktadır.

Çeşitli sınavlara girmek zorunda olan adayların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmakta ve sıfırdan ileri seviyelere geçişler kademeli olarak anlatılmaktadır.

Elit Görüntülü Eğitim, Kültür Bakanlığı Sertifikasına sahip olup, Etbis Ticaret Bakanlığı Etbis (Elektronik Ticaret Bilgi Sistemine) kayıtlıdır.

Seslial.com eğitim setlerine sahip olmak istediklerinde hızlı ve kolay sipariş verme sistemi sayesinde güvenli sipariş verebilir. Kredi kartı kullanmak istemeyenler için kapıda nakit ödeme imkanı bulunmaktadır.

Evde dil öğrenmek, çeşitli sınavlara hazırlanmak isteyenler için ideal nitelikte kaynaklar olmaları bu eğitim setlerinin en önemli özellikleridir ve Seslial.com’un kullanıcılara sunduğu hizmetler arasındadır. Türkiye’nin önde gelen bankalarıyla aracısız üye işyeri olup kredi kartlarına taksit yapılabilmektedir.

Seslial.com sınavlara hazırlananlar için profesyonel bakış açısı ile hizmet veren bir firmadır ve adayların tüm gereksinimlerini dikkate almakta olup, vereceğiniz siparişler USB Bellek, DVD ya da İnternetten link olarak mail adresinize gönderilmesi mümkündür.

Yurtdışına kargo gönderimi yapılmamakta olup internetten link olarak gönderilmektedir. Program dosyalarını bilgisayarınıza indirdikten sonra internetsiz izlenebilme özelliği bulunmaktadır.

Sınavlara hazırlanmak özel bir çaba gerektirirken adayın doğru kaynaklara sahip olmaması durumunda işi zorlaşır. Bundan dolayı Seslial.com tarafından üretilen kaynaklar alanında uzman hocalar tarafından hazırlanırken adayın tüm ihtiyaçları dikkate alınarak organize edilir.

Görüntülü eğitim setlerinin bir diğer özelliği ise aktivasyonlu olmasıdır ve yalnızca bilgisayarlarda çalışır. Dil eğitimi için hazırlanılan kaynaklar, sıfırdan başlayıp ileri seviyelere kadar kullanıcılara en hızlı ve en etkili şekilde öğretmektedir.
WhatsApp Sipariş