Arızalı Çıkarsa?

 

Arızalı Ürün Çıkma İhtimali Var Mı?

Sipariş verirken seçeceğiniz USB Bellek, DVD, Taşınabilir Disk ürünleri için uluslararası piyasalarda kendilerini ispatlamış en iyi markaları kullanmaktayız. Ders yüklemeleri yapılırken cihazlar tarafımızdan kontrol edilmektedir.

Tarafımızdan yapılmakta olan derslerin yüklemeleri sırasında USB Diskler yada DVD'lerde sorun varsa yükleme hata vereceğinden işlem başarısız olabilmektedir. Başarılı olan yükleme işlemlerinden sonra ayrıca özel test bilgisayarlarında kontrol edilmekte ve doğrulama yapılmaktadır. 

Testlerden başarıyla geçen ürünler paketlemesi yapılır ve orjinal ürün kutusuna koruma bandı yapıştırılarak sıcak jiletinleme yapılır. Burada amaç paketin başkası tarafından açılmasını önlemek ve kutunun hava almamasını sağlamaktır.

 

Eğitim Setlerimizi sadece lisans sahibi kullanabilir, dersleri ortak kullanmak, paylaşmak, çoğaltmak, devretmek vb. işlemler yasaktır.


Ürünlerimiz jelatinli ve sert orjinal ambalajında hiç açılmamış olarak gönderilmektedir. Teslim alınca korumalı kutusunu ilk defa siz açacaksınız. Bu sayede kargoda oluşabilecek problemlerin yaşanmaması sağlanmaktadır.

 

Ürünler kargoda zarar görmeyecek şekilde sert ve hava almayan korumalı ambalajlı olarak gönderilmektedir.

Eğitim Setlerimizin tümü korumalı sert ambalajlı olarak gönderilmektedir. Bu sayede kargoda herhangi bir hasar olmasınıda engellemiş oluyoruz.

Ürünleri sipariş verirken DVD yerine USB Bellek yada internetten yükleme gibi tercihlerle sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

Fakat yapılan tüm testlere rağmen okumayan bir DVD olursa öncelikle farklı bir bilgisayarda o DVD'yi test ediniz, eğer çalışırsa USB disk ile kendi bilgisayarınıza kopyalama yapabilirsiniz. Eğer DVD yine de çalışmazsa lütfen bizimle iletişime geçerseniz uzak bağlantı yolu ile size yardımcı olunacak çözüm üretilecektir.
WhatsApp Sipariş