Deha SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku Kitabı 75,00 TL
Deha SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku Kitabı
Ürün renkleri temsilidir. Stok durumuna göre değişkenlik gösterebilir.

Deha SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku Kitabı

SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku Kitabı

Fiyat
:
75,00 TL
(KDV Dahil)
Havale - EFT ile
:
72,75 TL
(%3 İndirimli)
Ürünü Satın AlHızlı Sipariş Ver Ürünü Sepete Ekle
Kredi Kartı ile Ödeme Peşin fiyatına 3 Taksit imkanı!
Havale / EFT ile Ödeme %3 indirimli ödeme imkanı!
Kapıda Ödeme Ürün fiyatını kapınızda ödeyin!
PTT Çeki ile Ödeme Ürün fiyatını PTT'den gönderin!
Peşin Fiyatına Taksit Seçenekleri
 • Bonus
  3 Taksit
 • World
  3 Taksit
 • Maximum
  3 Taksit
 • Axess
  3 Taksit
 • CardFinans
  3 Taksit
 • Tüm Bankalar
  Tek Çekim
Ürün Ayrıntıları
 

SMMM Yeterlilik Meslek Hukuku Kitabı

Meslek hukuku sınavında ortalama 4-5 soru sorulmaktadır. 
Kitabımızda kanunda yapılan değişiklikler doğrultusunda 3568 Sayılı Kanun ile staj, sınav, çalışma, disiplin, etik, haksız rekabet, kaşe, ücret, aidat, oda ve Birlik organlarının denetimi, tasdik, odalar, bildirim mecburiyetine ilişkin yönetmelikler ile 1 Sıra Nolu muhasebe genel tebliğine ilişkin düzenlemeler yer almaktadır. 

İsterseniz burayı tıklayarak SMMM Yeterlilik Tüm Kitaplar 9 Kitap setini daha uygun fiyata alabilirsiniz. Setin içinde Deha yayınlarının SMMM Yeterlilik Sınavı için yapmış olduğu tüm kitaplar bulunmaktadır. 8 Konu anlatımlı ve 1 adet Soru bankası kitabı bulunmaktadır.

 

ÖNEMLİ GÜNCELLEME

6 NİSAN 2018 TARİHİNDE 30383 SAYILI RESMİ GAZETEDE YAYIMLANAN 7104 SAYILI KATMA DEĞER VERGİSİ KANUNU VE BAZI KANUNLAR İLE 178 SAYILI KANUN HÜKMÜNDE KARARNAMEDE DEĞİŞİKLİK YAPILMASINA DAİR KANUNLA 3658 SAYILI KANUNUN 8. MADDESİNDEN SONRA GELMEK ÜZERE 8/A MADDESİ EKLENMİŞTİR.

BAHSİ GEÇEN DEĞİŞİKLİK SEBEBİYLE SMMM SINAVI HAZIRLIK SETİ MESLEK HUKUKU KİTABIMIZIN 6. SAYFASININ BAŞINA AŞAĞIDAKİ BAŞLIK VE İÇERİĞİ EKLENMİŞTİR.


Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlere Rapor Düzenlettirme Yetkisi ve Sorumluluk

Maliye Bakanlığı, 3568 Sayılı kapsamında yetki almış serbest muhasebeci mali müşavirlere, beyannamelerini imzaladıkları dönem ve mükelleflerle sınırlı olmak kaydıyla, 3065 sayılı Katma Değer Vergisi Kanunu kapsamında yapılacak iadeye dayanak teşkil edecek rapor düzenlettirmeye, bu kapsamda rapor düzenleyecek serbest muhasebeci mali müşavirlerde aranacak nitelik ve şartlar ile rapor düzenlenebilecek iade türlerini ve azami iade tutarlarını tespite, rapor düzenleme yetkisini, belirleyeceği usul ve esaslara göre yapılan eğitimlere katılma ve başarılı olma şartına bağlamaya ve uygulamaya ilişkin diğer usul ve esasları belirlemeye yetkilidir.

Serbest muhasebeci mali müşavirler, iadeye ilişkin düzenledikleri raporların doğru olmasından sorumludurlar. Düzenledikleri raporun doğru olmaması halinde, rapor kapsamı ile sınırlı olmak üzere, ziyaa uğratılan vergilerden ve kesilecek cezalardan mükellefle birlikte müştereken ve müteselsilen sorumlu olurlar.   

SMMM MESLEK HUKUKU KİTABI KONU BAŞLIKLARI

1. 3568 Sayılı Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu
2. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları
3. Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği ( TÜRMOB )
4. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Staj Yönetmeliği
5. Yeminli Mali Müşavirlik ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik Sınav Yönetmeliği
6. Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavirlerin Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
7. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ile Yeminli Mali Müşavirlerin Yapacakları Denetimlerle İlgili Çalışma Usul ve Esasları
8. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Disiplin Yönetmeliği
9. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirlerin Mesleki Faaliyetlerinde Uyacakları Etik İlkeler Hakkında Yönetmelik
10. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Mali Müşavirlik Mesleklerine İlişkin Haksız Rekabet Ve Reklam Yasağı Yönetmeliği
11. Serbest Muhasebeci ve Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlerin Kaşe Kullanma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmelik
12. Serbest Muhasebeci, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir ve Yeminli Mali Müşavir Ücretlerinin Esasları Hakkında Yönetmelik
13. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odaları ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Üye Aidatları ile Birlik Paylarının Tespitine Ait Yönetmelik
14. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirlerce Tutulacak Defter ve Kayıtlar ile Meslek Mensuplarının Bildirim Mecburiyeti Hakkında Yönetmelik
15. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları ile Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliğinin Organlarının Denetim Hakkında Yönetmelik
16. Serbest Muhasebecilik, Serbest Muhasebeci Mali Müşavirlik ve Yeminli Yeminli Mali Müşavirlik Kanunu Gereğince Yapılacak Başvurular Hakkında Yönetmelik
17. 1 Seri No'lu Muhasebe Sistemi Uygulama Genel Tebliği
18. Yeminli Mali Müşavirlerin Tasdik Edecekleri Belgeler, Tasdik Konuları, Tasdike İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik
19. Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler Odaları Yönetmeliği. 

Nasıl Satın Alabilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü "Hızlı Satın Al" butonuna tıklayarak üye olmadan hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişinizi oluştururken kredi kartı ile ödeme, banka havalesi ile ödeme yada kapıda ödeme tercihini kullanarak güvenli bir şekilde sipariş oluşturabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler kargo ile adresinize gönderilecektir. Siparişiniz kargoya teslim edildikten sonra telefonunuza gelecek olan kargo takip numarası ile online olarak takip yapabilirsiniz. 

 • SMMM Yeterlilik Sınavına Kimler Girebilir?

  SMMM Staja Giriş Sınavını kazanıp 3 yıllık stajını bitiren her aday girebilir. Sınav hakkı 2 yıldır.

 • SMMM Yeterlilik Sınavı 2 yıl içerisinde kazanılmadığında ne olur?

  2 yıl içerisinde başarılı olamayıp puanlarınızı kullanamazsanız 2 yıl beklemek zorunda kalırsınız. Sonrasında tekrar sınava başvurabilirsiniz.

 • SMMM Yeterlilik Sınavı Ne Zaman Yapılır?

  Yeterlilik Sınavı Nisan, Ağustos ve Kasım ayları olmak üzere senede 3 defa yapılır.

 • 13 Yıllık Elit Görüntülü Eğitim Tecrübesi

  2021 yılı itibariyle Elit Görüntülü Eğitim tarafından hazırlanmış 400 adetten fazla eğitim seti bulunmaktadır. Dersleri anlatan birbirinden tecrübeli yüzlerce hocamız öğrenciyi dersten soğutan, klasik zorlayıcı ve ezberci anlatımın dışına çıkmıştır. Dersler anlatılırken hiç bilgisi olmayanların seviyesine inilmiş, uygulamalı, bol örnekli ve herkesin anlayabileceği düzeyde anlatılıp, çekimler profesyonel ekiple hazırlanmıştır. Elit Görüntülü Eğitim; T.C. Kültür Bakanlığı 41837 nolu sertifikaya sahip olup Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS)’e kayıtlıdır. Hakkımızda bölümünden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

2020 GÜNCEL MÜFREDAT

 

Smmm Yeterlilik- MESLEK HUKUKU

Meslek hukuku sınavında ortalama 4-5 soru sorulmaktadır. 

Kitabımızda kanunda yapılan değişiklikler doğrultusunda 3568 Sayılı Kanun ile staj, sınav, çalışma, disiplin, etik, haksız rekabet, kaşe, ücret, aidat, oda ve Birlik organlarının denetimi, tasdik, odalar, bildirim mecburiyetine ilişkin yönetmelikler ile 1 Sıra Nolu muhasebe genel tebliğine ilişkin düzenlemeler yer almaktadır. 

 

 

Ürün Yorumları
Bu ürün ile ilgili henüz ürün yorumu eklenmemiştir. Yeni bir ürün yorumu yazmak için sağ taraftaki butona tıklayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.
Sorular & Cevaplar
Bu ürün ile ilgili henüz ürün yorumu eklenmemiştir. Yeni bir ürün yorumu yazmak için sağ taraftaki butona tıklayarak yorumunuzu yazabilirsiniz.
Yasal Uyarı - Teslimat Bilgileri
Ürünü sadece lisans sahibi kullanabilir..

Bu seti paylaşmak, çoğaltmak, devretmek, ortak kullanmak vb. işlemler kesinlikle yasaktır. Ürünü lisans sahibinden farklı bir kişi aktive ederse eğitim seti otomatik olarak bloke olacaktır.

Ürünlerimiz lisanslı olduğundan dolayı size ait en fazla 2 farklı bilgisayarda kullanma hakkınız bulunmaktadır. Bu sayede hem evinizde hemde işyerinizde derslerinizi çalışabilirsiniz.

Elit Görüntülü Eğitim markamız Türk Patent Enstitüsü (TPE) 41837 sertifika numarası ile koruma altındadır. Hangi sebeple olursa olsun video görüntülerinin ve video ekran resimlerinin internete yüklenmesi ve paylaşılması yasaktır. Bu ihlalleri gerçekleştirenler hakkında yasal işlem yapılacaktır.

Eğitim setleri sadece windows işletim sistemli bilgisayarlarda çalışmaktadır.

Televizyonda izlemek istiyorsanız bilgisayarınızdaki görüntüyü HDMI kablosu ile aktarabilirsiniz. Ancak bu şekilde televizyonda izleyebilirsiniz. Dersleri izleyebilmek için internete gerek yoktur.

Siparişleriniz Türkiye'nin her tarafına Aras kargo ile gönderilmekte olup, saat 12:00’a kadar verdiğiniz siparişler genellikle aynı gün içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Yurtdışından Sipariş Verecekseniz;

Yurtdışından da sipariş verebilirsiniz. Yurtdışına DVD yada flash bellek olarak gönderilmemektedir. Sipariş verirken yazacağınız mail adresinize linkler gönderilecektir. Bir defaya mahsus bilgisayarınıza indirerek çalışmaya başlayabilirsiniz. Sipariş verirken "Şehir" bölümünden "YURT DIŞI" nı seçebilirsiniz

Yükleniyor
Sesli Yorumlar
Toplam Sesli Yorum Sayısı 28
Siz de ürünlerimiz hakkındaki yorumlarınızı belirtmek istiyorsanız sağdaki "Sesli Yorum Bırakın" butonuna tıklayıp bilgilerinizi bize iletin!
Sesli Yorum Bırakın

Taksit Bilgileri
  Garanti Bankası - BonusYapı Kredi Bankası - Worldİş Bankası - Maximum
Taksit Sayısı Aylık ÖdemeToplamAylık ÖdemeToplamAylık ÖdemeToplam
Tek Çekim 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL
2 Taksit 37.50 TL 75.00 TL 37.50 TL 75.00 TL 37.50 TL 75.00 TL
3 Taksit 25.00 TL 75.00 TL 25.00 TL 75.00 TL 25.00 TL 75.00 TL
4 Taksit 19.88 TL 79.52 TL 19.88 TL 79.52 TL 19.88 TL 79.52 TL
5 Taksit 16.05 TL 80.25 TL 16.05 TL 80.25 TL 16.05 TL 80.25 TL
6 Taksit 13.50 TL 81.00 TL 13.50 TL 81.00 TL 13.50 TL 81.00 TL
7 Taksit 11.79 TL 82.53 TL 11.79 TL 82.53 TL 11.79 TL 82.53 TL
8 Taksit 10.50 TL 84.00 TL 10.50 TL 84.00 TL 10.50 TL 84.00 TL
9 Taksit 9.50 TL 85.50 TL 9.50 TL 85.50 TL 9.50 TL 85.50 TL
  Akbank - AxessFinans Bank Yeni - CardFinansDiğer Bankalar - Diğer Kartlar
Taksit Sayısı Aylık ÖdemeToplamAylık ÖdemeToplamAylık ÖdemeToplam
Tek Çekim 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL 75.00 TL
2 Taksit 37.50 TL 75.00 TL 37.50 TL 75.00 TL - -
3 Taksit 25.00 TL 75.00 TL 25.00 TL 75.00 TL - -
4 Taksit 19.88 TL 79.52 TL 19.88 TL 79.52 TL - -
5 Taksit 16.05 TL 80.25 TL 16.05 TL 80.25 TL - -
6 Taksit 13.50 TL 81.00 TL 13.50 TL 81.00 TL - -
7 Taksit 11.79 TL 82.53 TL 11.79 TL 82.53 TL - -
8 Taksit 10.50 TL 84.00 TL 10.50 TL 84.00 TL - -
9 Taksit 9.50 TL 85.50 TL 9.50 TL 85.50 TL - -
Yükleniyor
Sizi Arayalım
Ürün Görselleri
Yükleniyor
Kültür ve Turizm Bakanlığı Onaylı
Profesyonelliğimizi ve kalitemizi sertifikalarımızla belgeliyoruz! Elit Görüntülü Eğitim ® olarak, eğitim sektörü alanında 10 senelik geçmişimiz boyunca her zaman yeniliklerin öncüsü ve kalitenin adresi olduk. Sertifikalarımızı görüntülemek için sağdaki sertifika resimlerinin üzerine tıklayınız.
Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifikası Marka Tescil Belgesi
Son 24 Saaatte 434 kişi bu ürüne baktı. Kapat