SMMM Yeterlilik Görüntülü Eğitim Setleri ( SMMM Yeterlilik Sınavı )

560,00 TL
770,00 TL
%27
SMMM Yeterlilik Tüm Dersler Eğitim Seti

265 SAAT ve 11 DERSTEN oluşan (SPK Dahil) Full Settir.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Finansal Muhasebe Görüntülü Eğitim Seti

7 DVD 21 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Finansal Tablolar ve Analizi Görüntülü Eğitim Seti

4 DVD 11 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Maliyet Muhasebesi Görüntülü Eğitim Seti

7 DVD 20 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Muhasebe Denetimi Görüntülü Eğitim Seti

9 DVD 23 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Ticaret Hukuku Görüntülü Eğitim Seti

13 DVD 40 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Vergi Mevzuatı ve Uygulaması Görüntülü Eğitim Seti

18 DVD 56 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Muhasebecilik ve Meslek Hukuku Görüntülü Eğitim Seti

7 DVD 24 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Temel Hukuk ve Borçlar Hukuku Görüntülü Eğitim Seti

5 DVD 13 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Görüntülü Eğitim Seti

8 DVD 23 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.
 

80,00 TL
SMMM Yeterlilik İdari Yargılama Görüntülü Eğitim Seti

6 DVD 22 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

80,00 TL
SMMM Yeterlilik Sermaye Piyasası Mevzuatı Görüntülü Eğitim Seti

5 DVD 14 SAAT görüntülü anlatım ve soru çözümü bulunmaktadır.

SMMM Yeterlilik Sınavı Görüntülü Setleri

Görüntülü setler sınav başarısının artışında yüksek bir etkiye sahiptir. Bundan dolayı da SMMM yeterlilik görüntülü setleri sınava hazırlanan adaylar açısından ideal nitelikte kaynaklardır. Bu kaynaklara sahip olunduğunda planlı bir şekilde çalışmak mümkün olurken adayların aradığı tüm bilgilere bu kitaplar aracılığı ile ulaşması mümkündür.

SMMM yeterlilik sınavı için hazırlanırken öğrenilmesi gereken birçok konu vardır ve bu konular için farklı yöntem ve tekniklerden yararlanmak gerekmektedir. Ders çalışılırken kullanılması gereken yöntemler arasında SMMM eğitim seti ayrı bir öneme sahiptir.

SMMM eğitim seti içerisinde çeşitli metotlardan yararlanılmaktadır. Bu yöntemler sayesinde öğrenme kolaylaşırken akılda kalıcı olması da mümkün hale gelir. Ders tekrarlarının yapılması da öğrenmenin kalıcılığı açısından önem taşımaktadır.

SMMM eğitimi profesyonel bir bakış açısı ile planlanması gereken eğitimler arasındadır. Bundan dolayı da kurumsal anlamda hizmet veren eğitim kurumlarının hazırladığı kaynaklar sınava hazırlanan adaylar açısından yeterli nitelikte olmaktadır.

SMMM eğitimleri mesleki anlamda başarı elde etmek isteyen adaylar açısından sınav sonrasında da işe yarayacak niteliklere sahip bir kaynaktır. Bu tür eğitim setlerine sahip olan adaylar hem sınav sonuçları açısından hem de mesleki bilgiler açısından istediği her tür veriye ulaşabilmektedir.

SMMM görüntülü set oldukça işlevsel hazırlanmış ve bilgilerin akılda kalıcı olması hedeflenerek alışılagelmiş eğitim metotlarının dışına çıkılmıştır. Bu konuda yapılacak çalışmalar adayların başarı düzeyini yükseltmeye yararken istenilen hedeflere ulaşmak için yeterlidir.

SMMM yeterlilik görüntülü setleri ile sınavlara hazırlanan adaylar açısından sınavdan istenilen sonucun alınması kaçınılmaz olmaktadır. Serbest muhasebeci mali müşavir sınavı için hazırlanan adaylar bu eğitim setlerine sahip olduklarında önlerinde hiçbir engel kalmamakta ve istenilen sonuç kısa sürede elde edilebilmektedir.

SMMM Yeterlilik Sınavı

SMMM Yeterlilik sınavı için hazırlanmak istiyor ancak nereden başlayacağınızı bir türlü bilmiyorsanız eğitim setimizle size yardımcı olabiliriz. TESMER tarafından açıklanan en güncel müfredata göre hazırlanan SMMM yeterlilik tüm dersler görüntülü eğitim seti ile sınava en iyi şekilde hazırlanabilirsiniz.

Sınava girecek adayların birçoğu “smmm yeterlilik sınavına nasıl çalışmalıyım” sorusunun cevabını merak eder. Yıllar boyu bu konuda araştırma yapmış uzmanların metotları size yardımcı olacaktır. Sesli ve görüntülü öğrenmenin bir arada olması dinlenilenlerin çoğunun hatırlanmasını sağlamaktadır. Bunların yanına bir de not alma ve belirli aralıklarla tekrar etme eklendiğinde konu daha fazla akılda kalmaktadır. Bir sonraki aşamada test çözerek konuda eksik olup olmadığı belirlenmelidir. Bu çalışma metotlarını sırayla uyguladığınızda sınavı tek seferde geçmeniz mümkün olabilir.

SMMM Yeterlilik almak istiyorsanız sınava düzenli bir şekilde çalışmalısınız. Konuları sınava aylar kala bitirirseniz tekrar yapma şansınız olacaktır. SMMM Yeterlilik Seti Almanın Avantajları, sizlere istediğiniz konuyu, istediğiniz saatte dinleme avantajı sunar. Evinizin konforunda sınava hazırlanma imkânı bulursunuz. Anlamadığınız bir konu olduğunda videoyu tekrar tekrar dinleyebilirsiniz. Sette yer alan dersler alanında yetkin, deneyimli eğitmenler tarafından verilmektedir. Konuların tümü temel seviyeden başlayarak anlatılmaktadır. Bu sayede konuların mantığını öğreneceğinizden farklı sorularla karşılaştığınızda kolaylıkla üstesinden gelebilirsiniz.

Ders boyunca eğitmenin önemli olduğunu vurguladığı noktaları mutlaka not almalısınız. Yazarak çalışmak daha sonra dinlediklerinizi hatırlamanız için çok önemlidir. Yazdıklarınızı daha sonra sesli olarak çalışarak kalıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Formülleri ayrı bir kâğıda yazarak sürekli görebileceğiniz bir yere koyabilirsiniz. Test çözerken formül kâğıdına bakmanız bir süre sonra formüllerin aklınızda yer etmesini sağlayacaktır. HD kalitede, yüksek ses sunan videolarla dershane deneyimi yaşayabilirsiniz. Konu aralarında ve sonlarında çözülen sınav tarzı sorularla dersleri daha iyi pekiştirebilirsiniz. Deneme sınavı ve çıkmış sorular çözerek sınava hazır hale gelebilirsiniz. SMMM yeterlilik tüm dersler görüntülü eğitim seti dershane ücretlerine göre çok daha uygun fiyata sınava hazırlanmanızı sağlar. Ayrıca SMMM Yeterlilik kitapları bölümünden de kitapları inceleyebilirsiniz.
WhatsApp Sipariş