DVDlerin Kullanım Ömrü Var Mı?

 

DVD'lerin Kullanım Ömrü Var mı?

Bilindiği üzere DVD 'lerin kullanımı yeni teknolojilerin gelmesiyle çok azaldı. Taşınabilir disklerin kullanımı artınca boyut avantajından dolayı daha çok rağbet görmeye başladı. Örnek SMMM setinde 100 DVD den oluşan setler, 500 GB taşınabilir diske yüklenebiliyor. 100 den fazla DVD içeriğini kapsayabiliyor. Size ürünleri sipariş verirken DVD yerine usb bellek yada internetten yükleme gibi tercihlerle sipariş vermenizi tavsiye ederiz. Fakat yinede DVD olarak sipariş vermek isterseniz gönderilecek DVD'lerin çizilmemesine özen gösteriniz. DVD'leri orjinal kutusunda ve rutubetsiz bir ortamda muhafaza edebilirseniz kullanım ömrü uzayacaktır.

Ayrıca DVD'leri bilgisayarınıza takarken çizmeden ve mümkün olduğu kadar alt tabakasına el değdirmeden yerleştirmeli ve dersiniz bitince aynı şekilde paketinde muhafaza etmelisiniz.

Bildiğiniz gibi lisanslı ürünlerin tek bilgisayarda aktivasyon hakkı bulunmaktadır, fakat aldığınız eğitim setinden maksimum faydayı sağlamak için, iki farklı bilgisayarda aktivasyon hakkınız sağlanmıştır. Bu haklarınızı ev ve işyerinde kullandığınız bilgisayarda değerlendirebilirsiniz.
 

Eğitim Setlerimizi sadece lisans sahibi kullanabilir, dersleri ortak kullanmak, paylaşmak, çoğaltmak, devretmek vb. işlemler yasaktır.


Ürünlerimiz jelatinli ve sert orjinal ambalajında hiç açılmamış olarak gönderilmektedir. Teslim alınca korumalı kutusunu ilk defa siz açacaksınız. Bu sayede kargoda oluşabilecek problemlerin yaşanmaması sağlanmaktadır.WhatsApp Sipariş