Kurumsal Bilgiler

 

Kurumsal Bilgiler

Seslial.com, ELİT BİLİŞİM İNTERNET EĞİTİM REKLAM AJANS DANIŞMA PAZARLAMA TİC.LTD.ŞTİ.'nın tescilli markasıdır.

Bahçelievler Mh. Yabangülü Sok. No:3/1 Üsküdar - İstanbul - Türkiye

Vergi Dairesi: Üsküdar
Vergi Numarası: 332 039 54 73
Ticaret Sicil Numarası: 667702
T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sertifika No: 16914
Marka Tescil Belgesi No: 2013-50219

Haftaiçi 10:00 ile 18:00 saatleri arasında 0216 299 07 07 - 0216 481 81 10 - 0216 523 94 27 numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

 

Elit Eğitim Resmi Sitesi

www.seslial.com'un arkasında tahmin edildiğinden daha geniş bir ekip bulunmaktadır. Yıllardır eğitim ve teknoloji alanında faaliyet gösteren uzman kadromuz, her zaman en iyisini yapmak için çalışmaktadır.

2020 yılı Nisan ayı itibariyle Elit Görüntülü Eğitim tarafından hazırlanmış 400 adetten fazla  eğitim seti bulunmaktadır. Dersleri anlatan birbirinden tecrübeli yüzlerce hocamız öğrenciyi dersten soğduran, klasik zorlayıcı ve ezberci anlatımın dışına çıkmıştır.
 

Elit Görüntülü Eğitim Genel Merkezi İstanbul Üsküdar'da bulunmaktadır.

Gün içerisinde gelen siparişler faturalandırılıp, Genel Müdürlüğümüzde bulunan ürün depolarından hızlı bir şekilde sevk edilmektedir.

Ürünlerimiz jelatinli ve sert orjinal ambalajında hiç açılmamış olarak gönderilmektedir. Teslim alınca korumalı kutusunu ilk defa siz açacaksınız. Bu sayede kargoda oluşabilecek problemlerin yaşanmaması sağlanmaktadır.

 

Ürünlerin Kargo Teslimatı

 

Yoğun çalışan bir şirket olduğumuz için şirketimizden ürün teslimatı yapılamamaktadır. Ürünlerimiz kargo ile kapınıza kadar gelmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat sitemizden sipariş verebilir, www.seslial.com/iletisim bölümünde bulunan formları doldurarak sorularınızı ulaşabilirsiniz.

Resmi Satış Sitemiz Seslial.com 19 bankanın aracısız üye işyeridir.

1- Garanti Bankası - bonus 2- İş Bankası - maximum 3- Akbank - axess 4- Finansbank - cardfinans 5- Yapı Kredi - wordcard 6- Şekerbank 7- Alternatif Bank 8- Burgan Bank 9- FibaBanka 10- TEB 11- Ziraat Bankası 12- TekstilBank 13- Citibank 14- Odeabank 15- İNG Bank 16- Albaraka 17- Anadolu Bank 18- Denizbank 19- Vakıf Bank Bankanızın size sunduğu imkanlar dahilinde yukarıdaki bankaların kredi kartlarına taksit yapılabilmekte olup, diğer banka kartlarına peşin ödeme yapılmaktadır.

Siparişlerinizi kredi kartı yada bankamatik kartları ile ödeyebilirsiniz. Herhangi bir banka komisyonu alınmamaktadır. Yukarıdaki 19 Bankanın kredi kartlarına taksit imkanı olup, banka kartlarına ise tek çekim yapılmaktadır. İsterseniz sipariş verirken 3D Ödeme Yapmak İstiyorum butonunu işaretleyerek bankanızın 3D Secure Güvenli Alışveriş Sistemi ile alışveriş yapabilirsiniz.

 

Türkiye Cumhuriyeti
Elektronik Ticaret Sistemi

 

Resmi satış sitemiz olan www.seslial.com 2020 Yılı Nisan ayı itibariyle  ETBİS'e kayıt olmuştur. Aşağıdaki resme tıklayarak Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığına ait olan eticaret.gov.tr sitesinde firma unvanımızı ve kayıt bilgilerimizi inceleyebilirsiniz.

Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi (ETBİS), hizmet sağlayıcı ve aracı hizmet sağlayıcıların kayıt altına alınması, e-ticaret verilerinin toplanması ve bu verilerin işlenerek istatistiksel bilgilere dönüştürülmesi amacıyla Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından oluşturulan bilgi sistemidir.


Elit Görüntülü Eğitim firmamız 100.000 üyeye ulaştığı için Youtube tarafından gönderilen aşağıdaki ödülü almaya hak kazanmıştır.  
WhatsApp Sipariş