Elit Eğitim Görüntülü Eğitim Setleri Hakkında Lütfen Yorumlarınızı yazınız. Yorumunuz çok önemlidir çünkü; setlerimizi ilk defa gören-duyan binlerce insan her gün yorumları okumaktadır, bunun için muhakkak yorumlarını belirtiniz, onlarada bir ışık tutunuz.

Setlerimiz ile ilgili sorularınızıı www.seslial.com/iletisim bölümünden sorabilirsiniz. Sorularınız yorumlar sayfasında yayınlanmayacaktır. Sadece setlerimizi kullanan öğrencilerimizin yorumları yayınlanacaktır.


* Adınız & Soyadınız
E-Posta Adresi
Şehir
Telefon
* Mesajınız
Güvenlik Sorusu 2+2=? Kaç Eder
 
SESLİ ÖĞRENCİ YORUMLARI - PLAY TUŞUNA BASIP SESLİ OLARAK DİNLEYEBİLİRSİNİZ.
YORUMLAR TELEFONLA SES KAYIT YAPARAK ALINMIŞTIR.
SES KAYDI BIRAKAN ÖĞRENCİLERİMİZE DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞTIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.
Hazel OKUR Açıköğretim Dersleri
 

Özcan GÜNGÖR KPSS Seti - Genel İngilizce Dersleri
 

Fırat ŞEN Açıköğretim
 
 
 
Eda YAVUZ Açıköğretim Dersleri
 

Tarkan BIYIKLI KPSS Seti - Açıköğretim Dersleri
 

Ferhat ÖZKARA Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
 
Ahmet Öztürk Açıköğretim-Yabancı Diller
 
Arzu GÜMÜŞ Açıköğretim Dersleri
 
Yener SALMAN Açıköğretim Dersleri
 
 
 
Cihan KARABACAK Açıköğretim
 
Emre KELEŞ Rusça - KPSS
 
Volkan ONAÇ SMMM Yabancı Diller
 
Açıköğretim-Lys-Ygs-
Ales-DGS-KPSS-Yabancı Diller
 
Şevket Çamurcuoğlu Açıköğretim Dersleri
 
Hakan YALI I Açıköğretim ve İngilizce Dersleri
 
Özlem Çakır Bozbey AÖF Açıköğretim
 
Birol KANSIZ SMMM
 
Yalçın Bey Açıköğretim Setleri
 
     
Fatih Öztaş KPSS Tarih ve Idare Hukuku
 
Ümit GÜÇLÜ Genel Kültür Genel Yetenek-KPSS ALAN
 
Sercan Akgün Kpss G K Y G Tüm Dersler
 
     
Asya Kırkulak YGS Tüm Dersler
 
Bahattin Ünlüçiçek Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Berat Yaman Açıklise Tüm Dersler
 
     
Dilara Çiçek Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Dursun ALİ KARAKUŞ Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Erman KARAKAYA KPSS GKGY-Eğitim Bilimleri-YDS
 
     
Arzu Öztürk AÖF AÇIKÖĞRETİM-YGS-LYS
 
Mustafa Camlıca Kpss Alan Dersleri
 
Yusuf Döğüş Ales Tüm Dersler
 
     
Mustafa Öztürk Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Abdulbaki Şığva Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Tolga Nalbantoğlu YGS-LYS ve birçok Yabancı Dil
 
     
Sedat Bayyiğit AÖF Hukukun Temel Kavramları
 
Aziz Şafak Kılavuz-Kpss Genel Kültür Gen.Yetenek
 
İsmail Dana SMMM Staja Başlama
 
     
Harun Karaca Genel İngilizce
 
Gökhan Özer
 
Alev Aytıran Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
     
Ömer Derse-se-Kpss G K Y G ve Kpss Alan Dersleri
 
Yavuz Ekim Çelik Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Serkan Yurtdaş Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
   
Sinan Eker Kpss Alan Dersleri
 
Ramazan Bey Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
Oguz Aydın Kpss Genel Kültür Genel Yetenek
 
     
Fatmanur Akçeken SMMM Eğitim Seti
 
Samet Bey YGS Eğitim Seti
 
Savaş Iham Kpss G K Y G Tüm Dersler
 
     

Sesli kayıt bırakmak isteyen öğrencilerimizin sitemize yorum yazması yeterlidir. .
Biz telefonla yorum yazan öğrencilerimizi arıyoruz ve ses kaydı yapıyoruz.Toplam Yorum Sayısı 1281, Bu sayfada 0 ile 50 arasındaki yorumları görüntüleniyor.
ali filiz; 25 Temmuz 2014 11:33 IP : 31.145.51.13
Merhaba, setleriniz tablet bilgisayarlardan izlenebilir mi?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (0)
Cevap :
Merhaba ; Setlerimiz sadece işletim sistemi Windows olan bilgisayarlarda çalışmaktadır. Tabletinizde de Windows bulunmakta ise izleyebilirsiniz.
Abdullah Yenice; 24 Temmuz 2014 17:27 IP : 88.241.230.132
Öncelikle Bende 6 ders dvd disi alan biri olarak değerlendireceğim elit eğitim i Öncelikle matematikten başliyacağim ygs matematik öğretmeni benim gördüğüm en iyi öğretmen bana göre çunki hafif espiriler ses tonunu alçaltıp yükseltme konu sonunda bolca soru cozme gibi guzel uygulamaları var tarih öğretmenine geleyim değişik el kol hareketleri ve enteresans hareketleriyle adeta adamin beynine sokuyor yani :D türkçe dvd setleri ise 7 8 dvd dide sizi resmen sınava tamamlamiş oluyor biyoloji öğretmeni ise kendi alanının en iyilerinden bu belli çunki burası çıkar diyo hop çıkıo Beğenmediğim tek öğretmen geometri öğretmeniyle biraz ders i soğuk anlatıyor ses tonunu aynı tutuyor bazı yerlerde hata yaptiği bile oldu ama genel olarak elit eğitim çok değerlisiniz
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (1)
batuhan; 23 Temmuz 2014 16:47 IP : 88.241.227.91
İyi günler ben matematik aldım 2 ay once çok da menmunum 5 6 gün once edebiyatta aldım ama sitenizdeki cd icerikleriyle sizin yolladığınız cd icerikleri farklı mesala ben divan edebiyati dinlicem 5 cd cdde o gözüküo ben 5 i takiom tanzimat edebiyati çıkıyor ama matematikte boyle bi sorun yok cd icerikleri doğru şimdi edebiyatta 27 tane cd var ben istediğim konuyu aramak için 27 cdyi tek tek açıp bakıcakmiyim.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (0)
Cevap :
sitemiz güncellenme aşamasındadır. Elinizdeki ürünler şu an güncel ve son müfredattır. Sitemiz güncellendiğinde içeriklerden takip edebilirsiniz.
Abdullah; Tel : 0 (000) 000 0* ** 23 Temmuz 2014 15:58 IP : 88.241.227.91
İyi günler öğretmenlerinizi çok beğendim öğretmen seçiminizi neye göre yapiyorsunuz yada rastgele mi bu mütiş öğretmenleri buldunuz
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (1)
Cevap :
Hocalarımızla önce demo çekimleri yapılır, sonra incelenir ve en iyisiyle çalışılmaya karar verilir. Bu konularda çok seçiciyiz. Başarılar dileriz.
Tolga Nalbantoğlu; Tel : 0 (554) 311 2* ** 23 Temmuz 2014 13:20 IP : 217.131.202.17
Buradan şunu belirtmeliyim ki,özellikle dershaneler kapıltıktan sonra bizler büyük bir kaynak sıkıntısı içine girdik.Sınavlara nasıl hazırlanacağımız,hangi kaynaklardan yararlanacağımız kafamızda hep bir soru işareti olarak kaldı.Örneğin üniversite sınavları için bir kitapçıya gittiğinizde karşınıza yüzlerce yayınevinin kitabı çıkar.Bakarsınız ,evir çevirirsiniz işin içinden çıkamazsınız.Bir yazar konunun bir kısmını anlatır bir kitabında öbür yazar konunun bir başka tarafını anlatır.ÖSYS'de tqm 16 ders var,çalışılacak.Her biri için bir konu anlatımlı ,bir de soru bankası alsanız önübüzde dağ gibi üst üste yığılmış kitaplar olur,Bu kadar kitabı görünce insanın içinden çalışmak gelmez.Zaten çalışsanızda bitiremezsiniz o kitapları. İşte tam bu esnada imdadımıza elit yayıncılık çıkıyor.İnanın dersleri o kadar güzel hazırlıyorlarki,dersler tam olarak çalışıldığı taktirde Türkiye'de verilmeyecek sınav kalmıyor.Mesela Elit YGS setini alıp,normal şartlar içerisinde verimli çalışan bir öğrenci sınavdan 350 puanı rahatlıkla alabilir.O nedenle eğer 2015 yılı içerisinde bir sınava girecekseniz,sınavınıza bu setlerle hazırlanın.Mutlaka beklediğinizden de çok yüksek puanlar alacaksınız.Bu setler işte bu kadar güzel ve yararlı.Verilen her kuruşu hak ediyor.MEB'in bu kuruma bir onur sertifikası verip,bu dersleri liselerde kullandırması gerekir.Çok teşekkürler tüm emeği geçenler.Çok Teşekkürler elit eğitim. NOT:bence Elit Eğitim dersleri dvdlerde dağıtmak yerine artık internet üzerinden ücretli abonelik sistemiyle eğitim vermeye başlamalı.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (1)
erol karataş; Tel : 0 (507) 801 8* ** 23 Temmuz 2014 02:43 IP : 31.141.255.101
Konu anlatımı oldukca iyi fakat bazı yerlerde ufak yanlışlar var örneğin ygs türkcede fransızca german dil grupunda deyil latin dil grupundaır and bazı yerlerde yüzeysel anlatılmış ama tavsiye ederim rn azından hangi derse nasıl calısılmalı bunu iyi kavramış olursunuz
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (0)
Cevap :
Yorumunuz için teşekkür ederiz, müfredat ile dil arasında bazen yorum farklılıkları olabiliyor, bu yüzden konular gereken yerlerde detaylı, gereken yerlerde de hızlandırılmış anlatılıyor. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.
Onur Sarıgül; 22 Temmuz 2014 09:41 IP : 77.245.66.146
Rusça eğitim setini aldım ve şimdi ygs eğitim setini almayı düşünüyorum. Herkese tavsiye edebilirim bende arkadaşların tavsiyeleri üzerine almıştım. Ayrıca müşteri memnuniyetine çok önem veriyorlar. Aldıktan sonra aktivasyon işlemini yapma fırsatım olmamıştı. 10 gün sonra ise aktivasyon kodunu kaybettiğimi fark ettim. Aradan 10 gün geçmesine rağmen mail yoluyla hiçbir zorluk yaşatmadan yeni bir aktivasyon kodu verdiler sağolsunlar.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
meltem dere; 15 Temmuz 2014 02:46 IP : 5.47.168.209
kpss 2014 te matematik sorularının bazıları elit eğitimdeki sorulara benziyordu özellikle sayısal mantık soruları:) teşekkürler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (1)
HÜSEYİN; 10 Temmuz 2014 11:50 IP : 212.156.70.66
MERHABALAR HOCAM BEN AÖF İNGİLİZCEDEN KALDIM HEM YDS HEM AÖF İNGİLİZCEYE HİTAP EDECEK SET HANGİSİDİR HANGİSİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ TEŞEKKÜRLER NOT:TEMELEİM HİÇ YOK BUNUDA GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURURSANIZ SEVİNİRİM
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (3) Hayır (0)
Cevap :
Merhaba Hüseyin Bey ; Öncelikle Genel İngilizce Eğitim Setimizle temelinizi oluşturup ardından YDS setimizlede bilgilerinizi desteklemenizi tavsiye ederiz. Temel oluşturmadan YDS'ye çalışmayın lütfen. İngilizce Eğitim Setimiz AÖF İngilizcenin en kapsamlı halidir. Başarılar dileriz.
Ahmet Küçük; 04 Temmuz 2014 18:18 IP : 78.183.113.167
Ygs tüm dersler görüntülü eğitim seti ve lys tüm dersler görüntülü eğitim seti ni almak istiyorum ben sınava 2015 yılında gireceğim için 2014/2015 müfredatına uygunmudur yada o müfredat için bir ürün gelcek mi ?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
Cevap :
Ahmet Bey, ürünlerimizin hepsi son müfredattır. Şu an gündemde müfredatın değişeceğine dair bir bilgi yoktur. Sınavlarınıza çalışmaya şimdiden başlayabilirsiniz. Başarılar dileriz.
CABBAR UMUT; 26 Haziran 2014 23:20 IP : 94.123.159.145
merhaba ben aldım setleri kullandım çok memnunum ama sıkıntı şu şimdi 27 dvd de 69 lira 10 dvd de aynı fiyat mesela daha iyi kampanyalı indirim setleri koyabilirsiniz birde dvd leri üzerine hangi konunun olduğunu yazarsanız çok iyi olur
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (0)
Cevap :
Merhaba Cabbar bey, set ücretleri hesaplanırken genel içerdiği saat yada kaç DVD'den oluştuğu değil, ders bazında maliyet olarak hesaplanmaktadır. Aynı zamanda www.seslial.com internet sitemizde hangi DVD'lerde hangi konuların bulunduğu ilgili ürünün detayında belirtilmektedir. Yayınlanan indekslere görede çalışabilmeniz mümkündür. Başarılar dileriz.
cem; 25 Haziran 2014 23:46 IP : 95.14.2.105
bu dvd setlerinden farklı derslerden 3 kez aldım çok yararını gördüm, gerçekten çok faydalı oldu teşekkürler elit... şimdide tek ders sınavı için bir derslik dvd sipariş verdim
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (0)
Sinan Zeytinoğlu; Tel : 0 (532) 434 8* ** 24 Haziran 2014 17:32 IP : 78.187.29.130
Elit Eğitim, Kürtçe eğitim setini aldım. Yabancı dil öğrenmek benim hobim. Kürtçe ile ilgili kaynak çok sınırlı. Ders veren öğretmen arkadaş çok sistemli ve anlaşılır şekilde konuları anlatmış. Gerçekten bir kursa gitmiş kadar oldum. Yapılan alıştırmaların PDF formatında ek olarak gönderilmesi kanaatimce iyi olurdu.Ayrıca mpeg4 formatında verilmesini de arzu ederdim ancak çok kişinin bunları kopyalayabileceği göz önüne alınırsa Elit eğitimi bu noktada anlayışla karşılamak gerekir.Ders veren öğretmeni tekrar kutluyor ve başarılı anlatımı için teşekkür ediyorum. Bu kurs her kuruşunu hak ediyor...
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (1)
Cevap :
Yorumunuz için teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
SADİ CAN; Tel : 0 (538) 231 9* ** 23 Haziran 2014 10:25 IP : 78.185.31.233
ELİT KPSS SETİNİ ÖNCE MATEMATİK SETİNİ ALDIM ÇOK MEMNUN KALDIM MATEMATİK HOCASI ÇOK KALİTELİ ALAN ARKADAŞLAR KESİNLİKLE PİŞMAN OLMAYACAKLARDIR. ŞİMDİDE KPSS TÜM SETİNİ SİPARİŞ VERDİM GÖZÜM KAPALI HERKESE TAVSİYE EDERİM KESİNLİKLE ALAN PİŞMAN OLMAYACAKTIR. BENCE DERSHANELERE OKADAR PARALAR VERMEYE GEREK YOK. MÜŞTERİ HİZMETLERİNDE ÇALIŞAN ARKADAŞLARDA ÇOK İLGİLİ VE ALAKALILAR ONLARADA AYRİYETTEN TEŞEKKÜR EDİYORUM.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (3) Hayır (0)
Ali Yiğit; Tel : _ (___) ___ _* ** 22 Haziran 2014 22:38 IP : 141.0.11.130
Merhaba gk-gy setinizi almayı düşünüyorum. Meslek lisesi mezunuyum. Birkaç ay önce çalıştığım işe ara verip kursa gitmeye karar verdim. Vermez olaydım. Düşündümki daha sistematik bir şekilde derse çalışmaya devam ederim ve moral motivasyon açısından iyi olur. Ama yanılmışım mayıs sonuna başlayacak olan hızlandırılmış kursu haziran ortasına kadar salladılar ve zaman az kalmasına rağmen gerek hocalar ve gerekse dershane yetkililerinin gevşek ve pişkin tavırları beni deli etti. Sonunda bu kepazeliğe daha fazla katlanamayacağım diyerek kaydımı sildirdim. Sorum şu. Elimde 2 farklı kaynağın modüler kitap seti mevcut. Sözel derslerin tarih dersi de dahil olmak üzere tamamına çok meraklı ve ilgiliyim. Ama matematik sıfır. Şöyleki dört işlem dahi yapamıyorum. Malum sürede çok kısıtlı. Ama yapabileceğime inanıyorum ve azimliyim. İşe güce ara verdim ve gerçekten büyük maddi sıkıntı içindeyim. Samimiyetimle soruyorum lütfen bana sadece ürününüzü satmak için değil, zor durumda olan bu kardeşinize doğru bir fikir vermek ve yardımcı olmak adına cevap verin. Bu set işimi görür mü ve kalan zaman bana yeter mi ? O kadar zor zamanlar geçiriyorum ki Allah kimsenin başına vermesin...
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (3) Hayır (0)
Cevap :
Ali bey kpss setinde herşey sıfırdan anlatılmış ve sorular ile desteklenmiştir. Siz demo görüntülerde bunu şuan bile anlayabilirsiniz. Başarılar dileriz.
Mustafa YILDIRIM; Tel : 0 (212) 383 5* ** 17 Haziran 2014 14:13 IP : 194.27.101.97
Sayın Meltem BAŞAK hocanın, "Genel İngilizce Tüm Seviyeler Elit Görüntülü Türkçe Eğitim Seti"ni -14 HD DVD Rom- yaklaşık 3 ay önce aldım. Hemen hemen hergün birkaç saat çalıştım ve çalışmaya devam ediyorum. Bir yabancı dil, güzel yazım ve net ses tonuyla,sınıf ortamında, sıkmadan, sevdirerek, sade temiz bir Türkçe/İngilizce anlatımla zevkle dinlenebilecek ölçüde ancak bu kadar güzel anlaşılabilir ölçüde sunulabilir. Meltem BAŞAK Hanım,inanın ikinci bir lisan olarak öğrenmeye azmettiğim İngilizce'yi, bu kadar kısa bir süre içinde söylenenleri anlamaya ve düzgün cümleler kurmaya başladım. Muhtemelen bu sene sonuna doğru kendimi rahatça ifade edebilecek ve bilimsel çalışmalarımı oldukça aktarabilecek düzeye geleceğimi zannediyorum. Size minnettarım. Siz tam anlamıyla gerçek bir öğretmensiniz. Başta size ve Elit Eğitim çalışanlarına en içten saygılarımı sunuyorum. Prof. Dr. Mustafa YILDIRIM YTÜ, İnş. Fak., İnş. Müh. Bölümü, Geoteknik Anabilim Dalı Öğretim Üyesi, Davutpaşa Kampüsü, Esenler, İstanbul.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (3) Hayır (0)
Serdar ACU; Tel : 0 (553) 978 8* ** 17 Haziran 2014 00:05 IP : 212.253.68.16
Elit Eğitim görüntülü KPSS setini ve Meltem BAŞAK hocanın genel ingilizce dvd setini aldım ve çok çok memnun kaldım böyle bir hizmeti bizlere sunan ELİT eğitime sonsuz teşekkürlerimi sunar ve AÖF 3.sınıf setinide 1 aya kadar sipariş edeceğim iyi ki varsın elit eğitim
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (1)
göktürk 06; 08 Haziran 2014 23:21 IP : 216.185.38.163
SMMM setinizi almayı düşünüyorum.Fakat ust kısımda "237" saat anlatım demişsiniz, alt kısmında "263" saat! Hangisi doğru? Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (0)
Cevap :
237 Saat olarak güncellenmiştir. Sitemiz güncellenince ürün detayında yazan saat düzeltilecektir.
bahri c; Tel : 0 (551) 443 4* ** 02 Haziran 2014 08:05 IP : 176.42.65.19
8 ay once kpss önlisans setini aldım gerçekten cok faydasını gordum sadece türkçe netlerimi pek arttıramadım matematikten biraz kıt oldugumdan turkçeden elimden geleni yani fule yakın yapmak istiyordum ya benden kaynaklanan yada hocamızın anlatış biçimi belki bana uygun gelemediginden dolayı 20 neti bulamıyordum bu arada kıt dedigim matematigim bile türkçeyi geçmeye başlamışken en son yeni dvd eklendigini gordum ve türkçe sinem hocanın dvdsini sipariş verdim 1.5 hafta boyunca bütün notlarımı aldım ve en son dün yapılan deneme sonuclarında türkçede 27 net çıkarttım böyle hizmeti veren herkeze çok ama çok teşekkür ederim kimisi için bu sınav memurlugu kazanmak için olabilir benimde hedeflerim arasında bu var ama 22 yıllık boşa geçirdigim hayatta aileme ve başkalarına birşeyler ispatlamak için bu sınava calısıyorum tekrar teşekkürler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (3) Hayır (0)
Cevap :
Sınavlarınızda başarılar dileriz.
selda altıntaş; 27 Mayıs 2014 20:50 IP : 95.12.123.186
merhaba, KPSS tüm dersler A grubu DVD setinizdeki demolarınızı incelediğimde yararlı olabileceğini ve almayı düşündüm fakat aklıma takılan bi şey var bölümüm maliye bu sete ek olarak maliye dvdleri de almam gerekir mi yoksa sadece setin içindeki konu anlatımları yeterli olur mu ?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (0)
Cevap :
Kpss Tüm Dersler Setinde maliye bölümü mevcuttur. Yani Kpss-A Grubu Tüm Dersler Setini aldığınızda maliyeyi extra almanıza gerek yok. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.
esin öcal; Tel : 0554397* ** 26 Mayıs 2014 14:47 IP : 83.66.149.69
Merhabalar, Ben genel kültür ve genel yetenek Kpss elit görüntülü eğitim setini aldım. Öncelikle şunu belirtmeliyim ki set ciddi çalışma sistemi olanlar için ideal. Set elinizde olduğunda tekrar tekrar izleme imkanı bulabiliyorsunuz.Ayrıca setin içerisindeki kitaplarda mükemmel diyebilirim. Bazı setlerdeki gibi gırgır şamata beklemeyin. Hocalar ve anlatımları ile ilgili şunları söyleyebilirim: Türkçe hocası mükemmel ve eğlenceli anlatıyor her konuyu kolaylıkla kavraya biliyorsunuz, hatta sıkılmadan saatlerce dinleyebilirsiniz. Matematik hocası gayet anlaşılır ve basitten zora doğru ilerliyor ve konuların örnekleri sizin anlamanıza daha da yardımcı oluyor. Geometri hocasından üzgünüm ama pek memnun kalmadığımı hatta hiç memnun kalmadığımı söylemeliyim, soru çözümlerinde yanlışlıkları oldu ve anlatışı sıkıcı. Tarih hocası aynı ses tonuyla değişik bir anlatım tarzı var yani konuda ufakta olsa bir şey bilmiyorsanız biraz kendinizi zorlamanız gerekiyor. Çağdaş Türk Tarihi hocası çok eğlenceli ve adeta anlatırken tarihi yaşatıyor ve kolaylıkla anlıyorsunuz. Coğrafya hocası şekilleri çizimiyle ön plana çıkıyor ve gayet ayrıntılı bir şekilde anlatıyor,coğrafyayı pek sevmezdim fakat severek izledim diyebilirim. Vatandaşlık hocası verdiği anayasa konularındaki örneklerle kolayca anlamanızı sağlıyor. Bir de şunu eklemeliyim ki hocaların bir kaçı konular ilerlerken, bakın arkadaşlar sınavda şu konuda şu çıkma olasılığı yüksek falan demiyor. Yani size ip ucu pek vermiyorlar. benim naçizane kullanıcı yorumum bu şekilde arkadaşlar. Umarım yardımcı olmuşumdur.. Hepimize başarılar şimdiden.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (0)
Cevap :
Ayrıntılı yorumunuz için teşekkür ederiz. Elimizden geldiği kadar iyi yapmaya çalışıyoruz. Tabi sizin yorumlarınız bize ışık tutuyor. Sınavda size ve tüm arkadaşlara başarılar dileriz.
aysel alınmaz; Tel : 0545628* ** 20 Mayıs 2014 09:58 IP : 78.164.140.118
merhaba diğer yabancı dil dersleri özellikle hazırlık atlama sınavları için inş en kısa zamanda bir set çıkarırsınız lütfen meltem başak gerçekten harika bir öğretmen
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (1) Hayır (1)
aysel alınmaz; 20 Mayıs 2014 09:26 IP : 78.164.140.118
ingilizce genel eğitim setini aldım sıfardan başladım ve gerçekten çok şey öğrendim meltem başak çok güzel anlatıyor çok teşşükler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (6) Hayır (0)
hamza özsüt; Tel : 0 (536) 914 4* ** 02 Mayıs 2014 18:45 IP : 176.41.107.86
merhaba sevgili elit eğitim aöf 4.sınıf işletme tüm derslerinizi aldım bu yıl ve cok faydasını gördüm herkese tavsiye ediyorum 4.sınıf iktisat bölümü dersleri nezman cıkacak lütfen bilgilendirirmisiniz iyi günler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (4) Hayır (0)
Cevap :
Şuanda çalışmalar devam etmekte olup, internet sitemiz olan www.seslial.com adresinden gelişmeleri takip edebilirsiniz.
Nuray Kılıç; 29 Nisan 2014 13:10 IP : 151.250.121.245
Ben Seti bütün olarak çok beğeniyorum ama çağdaş türk tarihi hocamın anlatış şekli mükemmel çok doğal bir şekilde anlatıyor. Hatta canım sıkıldığında takıyorum çağdaş türk tarihini hem öğreniyorum hem gülüyorum. Çok teşekkürler emeği geçenlere.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (4) Hayır (0)
Kezban Karabulut; 21 Nisan 2014 10:03 IP : 88.228.107.213
Arkadaşlar hiç tereddüt etmeden alın. Ben Türkiye de iyi tanınan KPSS dersanesine gittiğim halde ELİT EĞİTİMİN bizlere sunduğu bu hizmetin çeyreğini alamadım. Gerçekten Hocaların eşsiz anlatımı ve profesyonelliği ayrıca videoların görüntü ve ses kalitesi harika...SAKIN BU FIRSATI KAÇIRMAYIN... Hizmetinden,işindeki profesyonelliğinden ve uygun fiyatından dolayı Teşekkürler ELİT EĞİTİM..
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (36) Hayır (0)
murat benli; 16 Nisan 2014 20:59 IP : 5.47.135.28
lys matematik seti çok detaylı bir şekilde işlenmiş emeği geçenlere teşekkürler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (11) Hayır (1)
Yasemin Atalay; Tel : 0 (537) 957 0* ** 03 Nisan 2014 13:41 IP : 78.177.138.66
Daha önce Smmm staj başlatma setinizi almış ve çok memnun kaldım. Dersaneye gitmediğim halde 2.girişimde sınavı kazandım. Çok teşekkür ederim. yeterlilik içinde set hazırlılığınız varmı?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (11) Hayır (2)
Cevap :
yasemin hanım smmm yeterlilik setimiz hazırlık aşamasındadır.
barış dede; Tel : 0 (534) 342 0* ** 02 Nisan 2014 11:38 IP : 176.238.237.46
ben bu seti aldığımdan beri aklıma yeni taze güzel teknikler oluştu. bu tekniği öğreten sayın matematik hocamın mustafa beye çok teşekkür ediyorum
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (6) Hayır (1)
bahri c; 24 Mart 2014 12:18 IP : 176.40.44.250
Seti 3 ay once aldım bir takım sorunlardan dolayı çalışma fırsatım olmadı tam olarak vede sette 2 cd eksik olmasına ragmen sorunumu bıldırdıgım gun neredeyse ertesi gün elime ulaştı matematik-cografya ve ç.t.tarihi hocalarına hayran kaldım
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (11) Hayır (2)
Mustafa Ç; 20 Mart 2014 12:01 IP : 78.178.222.140
Problemi mi bu kadar çabuk çözüme ulaştirdiğiniz için teşekkür ederim ELİT EĞİTİM..
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (7) Hayır (1)
Emre Bakar; Tel : 0 (544) 862 9* ** 18 Mart 2014 02:19 IP : 88.235.24.52
Merhaba, Ben bir hafta önce elit almanca seti aldım ve çok beğendim.Almadan önce de demosunu izlediğimde iyi bir set olduğunu anlamıştım.Almanca öğrenmek isteyen arkadaşlar kesinlikle bu seti almalı.Diğer kullandığım almanca setlerde eğitmenlerin telaffuzu çok kötü ve komik.Ama Nilgün hocanın telaffuzu neredeyse bir almana yakın.Kesinlikle bu seti tavsiye ediyorum. Teşekkürler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (6) Hayır (2)
zeynep özkan; Tel : 543207* ** 13 Mart 2014 15:44 IP : 78.181.51.209
selam.. ben sizin eğitim blimleri setinizi aldım ve çok da memnunum.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (14) Hayır (5)
Furkan kolay; Tel : 0 (545) 256 1* ** 06 Mart 2014 17:55 IP : 151.33.117.141
merhaba oncelıkle cok ıyı oldugunuz demo vıdeolarınızdan bellı ben ıtalyanca egıtım setınızı almayı dusunuyorum fakat grammer yada herhangı bır ek kıtap alabılecegım bır ürünunuz var mı ?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (5) Hayır (4)
Cevap :
furkan bey, İtalyanca setimiz sadece dvd olarak gönderilmektedir. Bu set size yeterli olacaktır.
şehmus unat; Tel : 0 (545) 374 0* ** 03 Mart 2014 14:45 IP : 81.213.195.51
teşekkürler....ELİT DVD YAYINCI KURULUŞLARI...DVD alacak arkadaşlara tavsiyem eğer müşteri memnuniyetini önemseyen bir kuruluş istiyorsanız şaibesiz olarak ilk isim ELİT DVD YAYINLARI..hiç tereddütsüz hocalar süper..
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (21) Hayır (0)
BOZAN AYGÜN; Tel : 0 (506) 542 4* ** 03 Mart 2014 11:00 IP : 212.175.130.20
Merhabalar 1 haftadır sizin siteyi inceliyorum ve çok ama çok beğeniyorum, benim öncelikle sizden şu konuda bilginize ihtiyacım var, KPSS A gRUBUNA yönelik tüm derslerin içerisinde genel kültür-genel yetenek dersleri bulunmamaktadır, yoksa bana mı öyle gelmektedir bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim selamlar...
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (5) Hayır (5)
Cevap :
Sn. Bozan Aygün, KPSS genel kültür genel yetenek seti ayrı olarak satılmaktadır.
ayten sıvacı; 02 Mart 2014 22:36 IP : 78.178.162.46
merhabalar öncelikle vermiş olduğunuz hizmetler için teşekkür ederim.Daha öncede sizden eğitim seti almıştım ve faydasını görmüştüm.Bu sene mali analiz dersim var fakat sitenizde göremedim hazırlanmayacakmı acaba aydınlatırsanız sevinirim.şimdiden teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (5) Hayır (0)
Cevap :
ayten hanım, smmm mali analiz dersi sizin için faydalı olabilir. Aöf müfredatı için konuları karşılaştırmanızı öneririz.
Hande Alıcı; 02 Mart 2014 21:52 IP : 62.29.88.210
Aöf öğrencilerine kesinlikle tavsiye ederim.Matematiği hiç bilmeyen veya yapamayan öğrencilere şiddetle tavsiye ediyorum.Ben hiç bilmiyordum ama güz dönemini sorunsuz geçtim.Yapabilirsiniz hiç korkmayın.Eğitim setleri çok kaliteli ve anlaşılır. Korece dil eğitimi seti üzerinde de çalışmalarınız olur ise çok mutlu oluruz.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (1)
Volkan; 28 Şubat 2014 01:12 IP : 176.42.252.155
kpss gk gy setını almak ıstıyorum sayısalda bıraz sıkıntım var ancak tarıhte yenı konular eklendı. detaylı anlatım sunuluyor mu merak edıyorum
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (11) Hayır (0)
Cevap :
kpss setimizdeki derslerin hepsi günceldir. ilave edilen dersler setimizde mevcuttur.
Yasin Kaplancı; 26 Şubat 2014 19:18 IP : 94.123.184.189
KPSS Eğitim setini aldım çağdaş türk tarihini anlatan şaban hocaya hayran kaldım.sırf onun için lys tarih setini aldım tarihi şaban hocadan mutlaka dinlemelisiniz...
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (6) Hayır (1)
Binnur Tan; Tel : 0 (535) 946 6* ** 25 Şubat 2014 02:59 IP : 88.231.230.44
İşletme bölümü 1.sınıf 2.dönem cd leri hazırlanıyor mu?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (1)
Cevap :
Binnur hanım, İşletme 1. sınıf bahar dönemi dersleri bu sene çıkmayacaktır. Sadece matematik-2 dersi vardır.
Kevser Kılınç; 23 Şubat 2014 13:49 IP : 217.131.115.234
Merhaba. Acaba ingilizce eğitim setinizin içinde dersleri takip etmemize yardımcı olacak kitap/defter/fasikül vb bir şey var mı?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (12) Hayır (0)
Cevap :
Kevser hanım, İngilizce setlerimiz sadece dvd olarak gönderilir. Anlatım ve örnekler detaylı ve yeterli olduğu için size bu şekilde de yardımcı olacaktır.
sinan ekere; Tel : 0 (545) 617 5* ** 22 Şubat 2014 03:06 IP : 176.218.82.47
kpss tüm dersler(tam set) alan bir öğrencinize, kpss GY-GK tüm dersleri de almak isterse kampanya(indirimli fiyat) uyguluyormusunuz.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (10) Hayır (0)
Cevap :
ürünler kampanyalı indirimli fiyatlar olduğu için daha fazla indirim yapılmamaktadır.
dogukan aydın; 19 Şubat 2014 19:21 IP : 78.191.1.45
bu sıte almayı dusunuyorum ama 2014 e uygun mu bırde kapıda nakıt olarak odeme secenegım var mı ıyı gunler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (4) Hayır (1)
Cevap :
kpss setlerimiz günceldir. kapıda ödeme seçeneği de vardır.
Sümeyye Yayla; Tel : 0 (539) 205 7* ** 18 Şubat 2014 19:06 IP : 188.56.19.88
merhabalar ben elit yayınlarının lys matematik cd lerini aldım geçen sene ygs ye sırf çalıştığım için bu sene başladım çalışmaya ve aşırı derece de muhteşem anlatılıyor gerçekten karşımıza çıkacak her türlü soruyu görebiliyoruz.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (11) Hayır (1)
aygüzel sıvacı; Tel : 0 (541) 455 0* ** 17 Şubat 2014 00:49 IP : 78.178.183.87
merhsbslsr,iktidst-2 cd leriniz ne zaman çıkacak bilgi verirseniz sevinirim.Ve konu anlatımlı yada soru bankası olarakmı çıkacak.şimdiden teşekkürler.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (2) Hayır (2)
Cevap :
Suan itibariyle bir çalışma yapilmamakta olup ilerki zamanlarda planlamasi yapilacaktir.
yavuz ekim çelik; Tel : 0 (542) 545 0* ** 13 Şubat 2014 22:12 IP : 88.233.195.205
Gerçekten çalışmalarım çok iyi gidiyor.elit eğtiim ailesi sağolsun en ufak bir set ile ilgili sorunum olduğumda ilgileniyorlar.Çalışmalarımın karşılıgını bu set sayesinde görüyorum.Bu sette emeği olan bütün değerli hocaların ve elit eğitim ailesine çok teşekkür ederim...
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (37) Hayır (2)
makbule davarcı; Tel : 0 (545) 433 3* ** 13 Şubat 2014 13:18 IP : 5.229.151.11
Merhaba iştme 2.sınıf bahar dönemi setleriniz ne zaman çıkacak ?
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (0) Hayır (2)
Cevap :
Şu an planlama yapılıyor ama net bir tarihi malesef bulunmuyor.
niyazi ertan; Tel : 0 (507) 447 6* ** 12 Şubat 2014 20:53 IP : 78.187.189.84
vallahi ben set almadım ama demolara baktım hocalar mükemmel anlatıyor.almayı düşünüyorum.hocaların hangisinin iyi anlatıyor derseniz ayırt etmek mümkün değil hepsi birbirinden güzel anlatmış.emeği geçen herkese teşekkürler
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (22) Hayır (2)
umut demirtaş; Tel : 0 (538) 951 6* ** 11 Şubat 2014 14:10 IP : 94.121.70.125
iyi günler ben elit kpss genel yetenek genel kültür setini aldım bilgisayara lisansını yükledim bilgisayarım çöktü format attım formattan sonra yeni baştan lisans istedi ne yapmalıyım şifreyi girdiğim zaman 1. hak olarak mı devam eder yoksa ikinci hak olarak mı yardımcı olursanız sevinirim
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz? Evet (16) Hayır (0)
Cevap :
Kendi bilgisayarınızda istediğiniz kadar format atabilirsiniz. Hakkınız bitmez. İyi çalışmalar
Toplam Yorum Sayısı 1281, Bu sayfada 0 ile 50 arasındaki yorumları görüntüleniyor.
 
Elit Eğitim Görüntülü Eğitim Setleri Hakkında Lütfen Yorumlarınızı yazınız. Yorumunuz çok önemlidir çünkü; setlerimizi ilk defa gören-duyan binlerce insan her gün yorumları okumaktadır, bunun için muhakkak yorumlarını belirtiniz, onlarada bir ışık tutunuz.

Setlerimiz ile ilgili sorularınızı www.seslial.com/iletisim bölümünden sorabilirsiniz. Sorularınız yorumlar sayfasında yayınlanmayacaktır. Sadece setlerimizi kullanan öğrencilerimizin yorumları yayınlanacaktır.


Adınız & Soyadınız *
E-Posta Adresi
Şehir
Telefon
Mesajınız *
Yarın ayın kaçıncı günü?
 
« Önceki Sayfa

Elit Eğitim Facebook Grubuna ve Google Plusa kayıt olun. Yeni Eklenen videoları önce siz izleyin.Özel kampanyalardan yararlanın.

Copyright 2014 © Seslial.com - Tüm hakları saklıdır. Anasayfa · Elit Açıköğretim Hakkında · Site Haritası · İletişim · Öğrenci Yorumları · Ürün Demoları · Aöf Forum
Siparişimi Nasıl Öderim?
Siparişleriniz hakkında
Gizlilik ve güvenlik
Sıkça Sorulan Sorular
Aktivasyon Şifresi
ELİT BİLİŞİM @ Elit Eğitim Resmi Satış Sitesi-Kpss-Açıköğretim DVD Setleri
Seslial.com bir Elit Bilişim İnternet Eğitim Pazarlama Tic. Ltd. Şti. kuruluşudur.
Sipariş Hattı: 0216 299 07 07 - 0216 481 81 10 - 0216 523 94 27 nolu numaralardan sipariş verebilirsiniz.
(Siparişlerinizi internetten daha hızlı bir şekilde verebilirsiniz.)
Sepetiniz
Sil
Ürün Bilgileri
Adet
Toplam Fiyat

69,00 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo ücretsizdir.

0,00 TL
Toplam Tutar
5,00 TL
Kargo Ücreti
5,00 TL
Kredi Kartı veya
Havale ile
10,00 TL
Kapıda Ödeme ile
(+5,00 TL)

Sitemizden yada telefonla yapmış olduğunuz siparişinizi online olarak sitemizden takip edebilirsiniz.

Siparişinizin takibini yapmak için lütfen sipariş verirken belirttiğiniz cep telefon numaranızı yazınız ve SİPARİŞLERİ LİSTELE Butonuna tıklayınız.


CEP TELEFON NUMARANIZ: